Gatunek Mangi i Anime.

RustyAngel

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Leszno
dla mnie niewazny jest tak naprawde gatunek ale to zeby historia mnie zaciekawila... :)
 

bzyku136

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Widzę że troche temat zamilkł - ja najbardziej lubie SEntai(Dragon ball,Naruto itp itd
Czy lubisz Manhwy i Manhuy?
Tak lubie ogladać oba
Czy lubisz Dōjinshi?
Tak
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
Ja tam moge oglądać każdy typ anime :) jeżeli mam dobrego kompana do tego bądź dane anime ma dobra opinie :)
mimo tego, żę jestem dziewczyną bardzo lubie Hentai :) i co jest oczywiste Yaoi...ale tylko opowiadania, bo jakoś tak boje sie zobaczyć "to" na własne oczy. :bag: wyobraźnia jest łatwiejsza do zaakceptowania tego co oni robią xD
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
A ja lubię głównie cyberpunk, to co mam zaznaczyć..? :/

jestem dziewczyną bardzo lubie Hentai smile.gif i co jest oczywiste Yaoi...
To mnie zawsze frapowało - dlaczego to jest takie oczywiste? Ja jestem dziewczyną i yaoi mnie zupełnie nie kręci.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
seinen, cyberpunk to glwonie seinen :)
ale dodalem do listy, bo nie każdy cyberpunk to seinen, noise czy blame, to oczywiście, ale gunmm, (battle angel alita) jakoś brak czegoś do seinen. pisałem na początku że prosze w moich sodach o info jakby czegoś brakowało :)
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Głównie czytam i oglądam: yaoi, shounen-ai, kiedyś spróbowałam yuri, ale chyba to nie mój styl :) Manhua i manhwa- nie spotkałam się, więc zaznaczyłam chyba "nie". Dōjinshi- chyba nie mam zdania, moja genialna skleroza idzie w użytek, bo już nie pamiętam, cio zaznaczyłam :)
Jak widać- niezły ze mnie zbok, bo najbardziej podchodzą mi yaoi i shounen- ai, ale cóż...:p Kiedyś oglądałam "Beyblade" i kocham "Full Metal Alchemist", ale zapomniałam to zaznaczyć, gome :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ech kobieto, po to dałem więcej opcji żeby zaznaczyć czasem nie wiem co to jest a nie nie, czytaj uważnie. jak sie z manhwą nie spotkałaś to jak możesz nie lubić.
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
ech kobieto, po to dałem więcej opcji żeby zaznaczyć czasem nie wiem co to jest a nie nie, czytaj uważnie. jak sie z manhwą nie spotkałaś to jak możesz nie lubić.
Ale ja napisałam, że chyba to zaznaczyłam, nie pamiętam po prostu. Rozumiem, że ta sonda jest dla Ciebie ważna, więc gome, ale zdarza się.
Tyle offtopu :)
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Gdańsk
Które lubisz oglądać bądź czytać? : Shoujo, Shounen, Ecchi
Czy lubisz Manhwy i Manhuy? Nie >.>
Czy lubisz Doujinshi: pewnie... xc
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Które lubisz oglądać bądź czytać

* Kodomo
* Shōjo
* Ecchi

Czy lubisz Manhwy i Manhuy?

Nie wiem co to jest.

Czy lubisz Dōjinshi?

Nie wiem co to jest.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Nieprzenikniona: Manhwy i Manhuy były upisane w pierwszym poście.
Doujinshi to komiksy tworzone przez fanów na podstawie mangi. Przedstawiają wymyślone scenariusze (bardzo często erotyczne)
 

Matiucha

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Co lubię czytać/oglądać?
Seinen, bo czasami fajnie zobaczyć coś z cięższym klimatem. A Batlle Royale było takie, że... uff
Shonen, kto nie oglądał Dragon Balla, a i kilka nowych tytułów jest świetnych (choćby FMA:Brotherhood, to jest jazda)
Ecchi - tak, siedzi we mnie zbok, ale hentai się nie czepiam.

Z koreańskimi i chińskimi komiksami nie miałem styczności, więc raczej nie powiem, czy je lubię czy nie.

O Dōjinshi także ciężko mi coś powiedzieć. Temu co widziałem i czytałem bliżej do Fan Ficków i Fan Artów, więc to raczej nie to.
 

reiketsu01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
43
Punkty reakcji
2
Z wymienionych gatunków zasadniczo lubuje się tylko w seinen. Pozostałe, które oglądam najwyraźniej się gdzieś autorowi tematu zapodziały. Na liście brakuje bowiem:

Kod:
Action, Adventure, Cars, Comedy, Dementia, Demons, Mystery, Drama, Fantasy, Historical, Horror, Magic, Martial Arts, Mecha, Music, Parody, Samurai, Romance, School, Sci-Fi, Space, Sports, Super Power, Vampire, Harem, Slice of Life, Supernatural, Military, Police, Psychological, Thriller

[Wybaczcie, że angielski] W pierwszym poście rzeczone są jedynie gatunki rdzenno "animowe". Gdzie reszta? Akcja nie ogranicza się do shounen, harem do ecchi ni romans do shoujo.
 

wilk_szary

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
139
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Tarnów
W każdym można znaleźć coś ciekawego. Unikam tylko Shōnen-ai i Yaoi.

Czy lubisz Manhwy i Manhuy?
Nie.

Czy lubisz Dōjinshi?
Raczej obojętny jest mi ten rodzaj mangi.
 
Do góry