Exumer

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Zespół z zachodnich Niemiec (wtedy jeszcze Niemcy były podzielone na Zachodnie Niemcy i NRD).
Posiadam "Possessed By Fire", ich debiut z 1986 roku.
Kawał porządnego, solidnego thrash metalu, klimatem przypominają trochę Destruction i Assassina.
Ciężko wymienić ulubione utwory, musiałbym wypisać wszystkie po kolei, bo wszystkie są świetne.
Jak ktoś zna ten zespół, to niech wyrazi opinię.
 

Jednoskrzydły

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
170
Punkty reakcji
5
0 odpowiedzi, czemu mnie to nie dziwi :D

Swego czasu jedna z bardziej ostrych i obiecujących grup thrashmetalowych. Niestety takie zespoły szybko się rozpadały, przez co ludziom się dziś wydaje, że metallica jest bogiem thrashu :mruga:
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Super zespół, nie ma wątpliwości. Do jedynki się nie mogłem przekonać ze względu na wokal. Trochę nisko, trochę wysoko, jak Schmier (Destruction), tyle że mniej umiejętnie. Ale jak już się przekonałem, to 'Possesed By Fire' wchodzi bez popity. Dwójka, wydaje mi się, jest bardziej techniczna, ale niemniej bardzo dobra. Żałuję, że mnie ominął ten ostatni gig w Warszawie. Thrash od początku do końca.
 

iron_man

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Exumer? Zaje.bisty thrash metal. Jeden z moich ulubionych zespołów. Co do Mema, jego wokal mi się najbardziej podoba. Dla mnie Caddan miał za "miękki". Też mnie nie było na koncercie, ale mam nadzieję, że jeszcze wpadną do nas.
Jednoskrzydły@. Niestety to prawda. Ludzią się wydaje, że metallica jest najlepszą kapelą na świecie, a takie Slayery czy Kreatory, bądz Exumery to po prostu :cenzura:. A najgorsze jest, że metallice znają przez jedną ch*jową piosenkę, nothing else matters. Ja metallice uznaje do AJfA.
 
Do góry