Eurowizja 2014

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
40
No to nasi w przeszli do sobotniego finału. Myślicie, że mamy szanse? Przy okazji wpadłam na szalony pomysł na szybką akcję zakup biletów na prom do Kopenhagi i zobaczyć finał na żywo.. Z tym, że promem ceny w np. unity line są ok, to bilety na finał Eurowizji niestety trochę mnie załamały... Więc może Kopenhaga tak, ale nie w ten weekend :)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Nie oglądam całej, ale jakby było tylko głosowanie telewidzów brane pod uwagę - to by mieli 4-5 piate miejsce, tak czytalam. A zwycięzca.... nie wiem czy tu chodizlo o talent muzyczny :027:
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 456
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jedyny plus Eurowizji jest taki że wygwizdali Rosję . Tym sposobem pokazali że nie zgadzają się na imperializm Rosyjski . Naszym kraju stało by się to samo . Dodatkowo krzyczeli by hasła Pamiętamy o Katyniu i Smoleńsku , Raz Sierpem i Młotem Czerwoną Hołotę , Pamiętamy o Smoleńsku lub 10 kwietnia .
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
pan k napisał:
Jedyny plus Eurowizji jest taki że wygwizdali Rosję . Tym sposobem pokazali że nie zgadzają się na imperializm Rosyjski . Naszym kraju stało by się to samo . Dodatkowo krzyczeli by hasła Pamiętamy o Katyniu i Smoleńsku , Raz Sierpem i Młotem Czerwoną Hołotę , Pamiętamy o Smoleńsku lub 10 kwietnia .
Tak na to nie patrzyłam...
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
40
A co myślicie by za rok reprezentował nas Michał Szpak? Już podobno jest fanpage z poparciem tej ide.. Ja osobiście uważam, że ma on bardzo duży talent wokalny oraz jego wizerunek bardzo jest w stylu tego konkursu..
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
GreenKat napisał:
A co myślicie by za rok reprezentował nas Michał Szpak? Już podobno jest fanpage z poparciem tej ide.. Ja osobiście uważam, że ma on bardzo duży talent wokalny oraz jego wizerunek bardzo jest w stylu tego konkursu..
Ja za rok proponuję to:

https://www.youtube.com/watch?v=aTfb-8izRBo
 
Do góry