Elektorniczna kostka do gry

N

nianiaSweet

Guest
Ostatnio moja znajoma kupiła do domu elektroniczną kostkę do gry, nazywa się DICE + podobno jej maluch świetnie odnajduje się z ta kostką do gry, słyszeliście o niej, posiadacie, macie jakieś zdanie na jej temat?
 

izzzyy

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
Fajna sprawa! Dużo frajdy daje dzieciakom. Niestety jak na kostkę do gry, nawet zaawansowaną wydaję mi się ciut za droga :/
 
N

nianiaSweet

Guest
dzieciaki mojej znajomej świetnie się bawią, nawet jestem czasami wkurzona jak do niej idziemy, moje dzieci chcą pograć a tamte nie chcą się podzielić. Jest im przykro więc chciałabym, zęby i moje miały taką frajdę. Cod o centu to można na to spojrzeć w taki sposób, że w sumie kupując taką kostkę dostajesz w zamian 14 gier, bo tyle ich jest, kupując zwykła grę planszową gdzie masz co najwyżej 2 gry też musisz zapłacić kilkadziesiąt złotych za taką zwykła planszówkę. Na święta kupowałam swojemu chrześniakowi planszówkę grzybobranie i zapłaciłam coś ok 30 zł i to za jedną grę.
 

izzzyy

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
No tak w sumie masz rację, Od tej strony na to nie spojrzałam. Tylko jeszcze jakby te gry tak szybko nie nudziły się dzieciakom :) Może faktycznie to jakiś innowacyjny pomysł...
 
N

nianiaSweet

Guest
wiesz 14 gier na raz tak szybko się nie znudzi dziecku, wiem to z autopsji, poza tym grając na tablecie dziecko am dodatkowe efekty, widzi poruszające się postacie, słyszy dźwięki to wszystko bardziej angażuje dziecko.
 
Do góry