e-Darling i inne...

kingajar

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
Mnie się zdarzyło i nawet nie wstydzę do tego przyznać. Nie chodziło o seks tylko o zwykłą znajomość, niestety z tymi chlopakami ktorymi sie spotkałam nie zaiskrzylo ale dobra znajomość została. :)
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Dla niektórych to desperacja, ale w dzisiejszych czasach, gdy mamy coraz mniej czasu dla siebie, niekiedy to jedyny sposób, żeby kogoś poznać :D
 

joas17ce

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie korzystam z żadnych portali randkowych i nie cierpię e-Darling, bo mimo że nie mam tam konta, wciąż przysyłają mi spam. :/ Co więcej to samo przysłali mojej Mamie, która jest wdową, a mój Tata był miłością jej życia i napisałam do nich, to nieudolnie przeprosili, a potem znów do mojej Mamy zaczęli przysyłać swój spam. Uważam, że portal randkowy, który agresywnie się reklamuje, wysyłając spam, nie zasługuje na uwagę.
 

Alina79

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem takie portale stają się już normą jako "miejsce" do poznawania się ludzi. Ja nie korzystam, ale znam osoby które korzystają i zawarły kilka eikawych znajomości ;)
 

karolina888

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
No cóż, mój brat poznał przez neta swoją dziewczyną (patrząc na niego nie dziwię się, że obrał taką drogę do poznania kogoś :p) i moja mama swojego nowego męża. W jakiś sposób to działa, nie można powiedzieć, że nie :p aczkolwiek ja nie korzystałam i jakiegoś zamiaru, żeby korzystać nie mam. Chyba że mnie coś złego podkusi, albo samotność się wkradnie :p
 

magic992

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja znam dwa małżeństwa, które poznały się dzięki portalom internetowym :).
 
Do góry