Dżordż bÓsz.

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Co myślicie o tym jakże interesującym naziście? I o jego wojnie z Arabami?
Także o jego przemówieniach,bezmyślności,okrucieństwie i zakłamaniu?
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
stokrotka81 napisał:
Dżordż bÓsz.


O matko w dwóch wyrazach tyle błędów
pisze się:

George W. Bush

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Psychedelic napisał:
Ehh,to był błąd zamierzony...tak trudno się pokapować?
Nie no wydaje mi się że większość wie o co chodzi,ale śmiesznie to wygląda Dżordż Bósz hihhihiihih ale mi się podoba :D :super:
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
No cóż jego wojna niby przeciwko terroryzmowi odnosi skutek przeciwny do zamierzonego. Usilne próby wprowadzia demokracjii w krajach arabskich tylko nasilają natężenie terroryzmu. Oni są tam przyzwyczajeni do rządów określonej, wąskiej grupy ludzi i w zdecydowanej większości nie chcą zmian. Terroryzm jest moim zdaniem właśnie obroną przed zmianami. Jego wojna tylko nasiliła terroryzm, broń masowego rażenia w Iraku okazała się bajką. Prawdopodobnie wysłał on tam swoich żołnierzy aby załatwiać swoje naftowe interesy. Poza tym za złe mam mu to że sprzeciwia się badaniom nad komórkami macierzystymi. Już większość naukowców z USA wyjechała do krajów gdzie takie badania są łatwiejsze. Tacy ludzie jak on powstrzymują rozwój, i moim zdaniem nie powinien być on przywódcą takiego kraju jak USA.

Pozdrowienia Snaut
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Ba! On nawet nie powinien być przywódcą jakiejś kilkuosobowej wiochy na Kamczatce.
 
N

Neo

Guest
On jest wysokim członkiem tajnej organizacji która urzeczywistnia Nowy Porządek Świata, zapowiadają się raczej nieciekawe czasy
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ciężko oceniać obiektwynie juniora, kiedy się weźmie pod uwagę, co zrobił w zatoce jego staruszek... Jak skazał na śmierć iracką opozycję i zapewnił zbrojeniówce miliardowe kontrakty przez pozostawienie Saddama na stołku. Jeszcze te afery z uranową amunicją do czołgów :/ . Z dwojga złego nie wiem też, czy wolę Amerykanów którzy pchają się wszędzie, czy np. Francuzów, którzy mają wszystko głęboko gdzieś. Oczywiście mowa tylko o politykach, jak w przypadku każdego narodu :]
 

betina

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
mnie sie wydaje ,ze ta wojna w iraku to po prostu wojna o rope i kase. a jak wy myslicie?
 

Highlander

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
NIe wiem jak ktoś taki mogł zostac prezydentem. Zapewne to sprawka jego "przyjaciół" i tatusia! Zachowuje sie jak prawdziwy teksańczyk: musi byc we wszystkim najsilniejszy i najlepszy. Ale "TROCHE" mu to nie wychodzi:))
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Hmm... Można dzielić wojny na sprawiedliwe i niesprawiedliwe, ale w w sumie jest to cholernie trudne. Trzeba sobie tylko zadać pytanie jakie będą konsekwencje tej wojny. W Korei Płd. USA odparło atak komunistów z Korei Płn. i teraz ta pierwsza wyrzuca więcej niż druga produkuje. W Wietnamie, partyzanci z północy "obronili południe" przed rządem wspieranym przez USA i teraz w Wietnamie rządzą Wietnamczycy, chociaż powodzi im się znacznie gorzej niż Koreańczykom. Japonia i Niemcy też przegrały wojnę z Ameryką, a my z pomocą Ruskich wygraliśmy, ale nie wiem kto na tym lepiej wyszedł :dezorientacja:. Myślę że z Arabami szykuje się jakiś gorszy hardkor, bo tu do głosu dochodzi też fanatyzm religijny, strategiczne złoża surowców i parę innych rzeczy, które sprawiają że nie można mieć pewności co się tam będzie działo w najbliższych latach. ..
snaut napisał:
Usilne próby wprowadzia demokracjii w krajach arabskich
moim zdaniem, to dość dobre określenie, niestety nikt nie lubi kiedy mu się zmienia ustrój na siłę.
 
Do góry