Czytelnia - linkowanie ciekawych artykułów

K

konwalia78

Guest
Chciałam się zapytać czy można otworzyć wątek w którym można byłoby zalinkować lub też skopiować ciekawe artkykuły o różnorodnej tematyce.
Czy to wbrew regulaminowi?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Regulamin mówi:

  • Nie zaniżaj poziomu Forum odsyłając pytającego użytkownika do zewnętrznych serwisów (chyba, że nie ma innej możliwości pomocy). Treści wspierające rozwiązanie problemu powinny pojawiać się na Forum.
 
K

konwalia78

Guest
Gressil napisał:
Nie zaniżaj poziomu Forum odsyłając pytającego użytkownika do zewnętrznych serwisów (chyba, że nie ma innej możliwości pomocy). Treści wspierające rozwiązanie problemu powinny pojawiać się na Forum.
Ale mi nie chodzi o odsyłanie użytkownika potrzebującego porady do zewnętrznych serwisów. Wolę nawet sama podjąć temat. Bardziej chodziło mi o taki luźny dział z ciekawymi artykułam ido poczytania a moze nawet do skomentowania. Pomysł zaczerpęłam z innych forów na których pisałam.

No ale jeśli nie wolno to nie wolno :) Wszystko jasne.
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Przecież zainteresowany może znaleźć te mareriały w sieci, więc nie widzę sensu takiego wątku.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli ktoś czuje się na siłach może tworzyć tego typu artykuły w formie tematów na naszym forum. A akapit który zacytowałem znajduje również odniesienie do treści o których mowa w temacie.
 
Do góry