Clawfinger

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Clawfinger – szwedzki zespół grający rap metal i nu metal. Założony został w 1989 przez Zaka Tella i Jockego Skoga, którzy pracowali razem w szpitalu w Sztokholmie.
W roku 2008 zespół zagrał na dużej scenie na Przystanku Woodstock w Kostrzynie.

wiki

Na woodstocku byłem, jednak na ten koncert nie zwróciłem większej uwagi, a szkoda bo zespół gra całkiem ciekawie, brzmienie dobre, tyko klawisze mi momentami przeszkadzają, ogólnie nie przepadam za klawiszami w zespołach.

[YouTube]Mqp1v1HutQk[/YouTube]

A co wy sądzicie o Clawfinger?
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Jeden z ciekawszych zespołów grających rapcore/numetal. Kiedyś ich nawet często słuchałem, ale obecnie do nich nie wracam.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
wokal specyficzny i jak słucham to każdy utwór nie wiedzieć czemu porównuję do "Do what I say". Może dlatego, że to pierwsze dzieło zespołu które usłyszałam.
Ogólnie zespół ciekawy, ale jak dla mnie czegoś tu brakuje. Zależnie od gustu :D
 

adam_ha

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!

Czy jest ktoś chętny (z Wrocławia lub okolicy) na wyjazd 16.maja na koncert Clawfinger?
Grają w Olomouc w Czechach (200km od Wrocławia) na Festiwalu Piwa. Nie chce mi się jechać samemu a mam duże auto (Grand Voyager) więc mogę kogoś zabrać. Bilet na cały dzień kosztuje 150KC czyli coś koło 20,- zł! Koszt paliwa w obie strony to około 100,- zł więc im więcej osób tym taniej.

Adam 501 92-70-80
 

porost

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
W roku 2008 zespół zagrał na dużej scenie na Przystanku Woodstock w Kostrzynie.
No i powiem, że był to jeden z lepszych koncertów. Właściwie Clawfingera poznałem jakoś koło 2002 roku, z albumu Zeroes and Heroes (jakoś po jego nagraniu, może to było ciut wcześniej, może ciut później). Rajcowałem się trochę, a później mi przeszło. I po paru lat przerwy zobaczyłem ich na żywo, dają radę ;) A ulubiony kawałek to oczywiście Bitch ^^

Ahh i byłbym zapomniał... w tym roku znów nawiedzą nas na woodstocku.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Poniewaz sami poprosili o to, zeby mogli znowu zagrac. Podobno chca ten koncert nagrac na DVD.
 

Kalhi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
77
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Jedyny zespół nu czy rap metal, który lubię. Nie sposób ich nie polubić :) Na ubiegłorocznym Woodstocku super show dali. Biggest& The Best najbardziej. W każdym gatunku muzycznym są dobre i słabe zespoły, żeby nie było, że rap lubię :) bo nie, ale Clawfinger power ma :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
,,Nothing going on" to bardzo wkręcający kawałek. No i popisy na żywo, kto był na Woodzie ten wie.
Poza tym bez rewelacji, ale kilka utworów jest lepszych.
 

Toxic_Princess

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdynia
Co do Woodstocku to w tym roku, jak i w tamtym świetnie się bawiłam przy ich muzyce, mają power ;]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
2 pierwsze plyty znakomite, pozniej juz troche slabiej i duza powtarzalnosc. Tak czy siak kapela zacna
 
Do góry